מי אנחנו ולמה כדאי לכם לבחור בנו ?

בגלל הניסיון

לעומדים מאחורי BizAdvisor יש ניסיון של למעלה מ – 15 שנים בעבודה עם עסקים וגופים גדולים וקטנים מתחומים שונים במשק. במהלך שנים אלה צברנו את הידע והיכולת לייעץ בצורה מקצועית ומעמיקה לכל עסק ולא משנה באיזה תחום. החל בשלב האיפיון הראשוני, דרך הקמת האתר, בחירת האסטרטגיה השיווקית, כלי המחקר והפרסום, כתיבת התוכן הייחודי לעסק, רכישת מדיה ובחירת הדרך הנכונה להשגת היעדים. ההוכחה הכי גדולה לזה שאנחנו טובים במה שאנחנו עושים, היא מאות לקוחות מרוצים שצברנו במהלך השנים.

כשאתם בוחרים להציג את העסק שלכם אצלנו, אתם בוחרים ליהנות מכל היתרונות שלנו בטיפול באתר שלכם מא’ עד ת’.

בגלל התוכן האיכותי

אין ספק שכל בעל עסק מכיר את העסק שלו הכי טוב שיש, אבל לא כל בעל עסק יודע לכתוב על העסק שלו בצורה הכי נכונה וטובה שאפשר. כאן אנחנו נכנסים לתמונה: כשאתם בוחרים בנו, אתם מקבלים מאיתנו שירותי כתיבה של קופירייטר מקצועי, שחי ונושם תוכן ובעל ניסיון רב שנים בכתיבת תוכן מסוגים שונים, בכל תחום אפשרי והתאמת התוכן בתפירה אישית לקהל היעד.

כשכותבים תוכן, חשוב לא להעמיס על הקורא מצד אחד ולזכור שכולנו קצרים בזמן ומצד שני, חשוב להדגיש מה הייחוד שלכם על פני אחרים ולמה כדאי ללקוח לבחור דווקא בכם ולא במתחרים. ולבסוף והכי חשוב- להניע את הלקוח לפעולה וליצירת קשר איתכם.

בגלל הידע

יכול להיות וסביר להניח שאין מישהו שיודע לנהל את העסק טוב כמוכם. אבל אתם פחות מבינים בכל מה שקשור לקידום ושיווק שלו ברשת. אתם בטח כבר יודעים שהיום בלי נוכחות אינטרנטית חזקה, אתם בסכנת הכחדה. לכן, תמיד כדאי לא לנסות לחלוש על הכל ולתת למומחים בתחומם לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב. במהלך 16 השנים האחרונות, אנחנו מתמחים בקידום אתרים מקצועי במנועי החיפוש ושיווק אתרים ברשת. במסגרת פעילותנו: מיטוב אתרים, ניהול קמפיינים ממומנים, שיפור יחסי המרה באתר ותכנון נכון של רכישת מדיה.

במילים אחרות, תתעסקו במה שאתם מבינים יותר טוב מאחרים, ובכל הנוגע לנוכחות אינטרנטית וקידום העסק – אנחנו כאן בשבילכם.